MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10031269
nr 1003 1269
Byrå
Intarsia, halvmåne, längd: 63 cm, djup: 36 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
söndag 20 december 2015
kl 20:05:53
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr